Szanowni Państwo, Drodzy Nauczyciele, Uczniowie i Rodzice

      Nadeszła chwila, na którą czekaliśmy już od pierwszych dni roku szkolnego. Jesteśmy jeszcze w szkole, ale myślami większość z nas jest już w innym miejscu.  Zanim to jednak nastąpi odbierzecie świadectwa, które są podsumowaniem Waszej pracy w odchodzącym roku szkolnym 2019/2020.

       Rok szkolny 2019/2020 nie był taki sam jak poprzednie, bo oprócz tradycyjnych zajęć dydaktyczno-wychowawczych było nauczanie zdalne. Wiązało się to z nową organizacją pracy, wykorzystaniem przez nauczycieli innych niż dotychczas metod nauczania, nowym sposobem przekazywania wiedzy uczniom i uczenia się.  Potrzebna była również współpraca rodziców ze szkołą.

        Na pewno były w tym roku szkolnym chwile radości, sukcesów, ale również porażki. Pomimo tego staraliście się iść do przodu. Dziękuję Wam za trud i zaangażowanie w zdobywaniu wiedzy i nowych umiejętności, poznawaniu i rozwijaniu swoich zdolności i talentów, otwartości na nowe sposoby przekazywania wiedzy. Gratuluję wyników w nauce, osiągnięć w konkursach i zawodach, akcji wolontariatu szkolnego, angażowania się w prace na rzecz szkoły i innych instytucji.

       Dziękuję wszystkim nauczycielom za pełne zaangażowania oraz profesjonalne podejście do nowych wyzwań zawodowych, a także za wkład w rozwój wiedzy, umiejętności, kompetencji i kształtowania postaw naszych uczniów.

       Dziękuję wszystkim pracownikom administracji i obsługi za zaangażowanie w prace na rzecz szkoły. Dziękuję Radzie Rodziców i wszystkim rodzicom, którzy angażowali się w prace na rzecz szkoły i klasy. Dziękuję rodzicom za wsparcie swoich dzieci w nauce na odległość oraz w procesie wychowania.

       Życzę, aby czas wakacji był czasem bezpiecznego wypoczynku oraz dał wszystkim dużo energii i inspiracji do pracy w nowym roku szkolnym.

Ewa Sygulla
Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1
w Kluczbork

Font Resize
Contrast