Branżowe Symulacje Biznesowe firmy REVAS

Od kwietnia 2021 uczniowie szkoły mają dostęp do platformy Branżowych Symulacji Biznesowych firmy REVAS To gra ekonomiczna, w której trzeba wcielić się w rolę współwłaściciela agencji zajmującej się organizacją różnych imprez okolicznościowych. Uczestnicy rozgrywki podejmują szereg decyzji, z którymi spotykają się przedsiębiorcy na co dzień. Już w tym miesiącu przedmioty ekonomiczne w klasie I TER   zostaną wzbogacone o praktyczną naukę, która pozwoli uczniom spróbować  poprowadzić własny biznes, wziąć odpowiedzialność za podejmowane decyzje i nauczy wyciągania wniosków do kolejnych działań. Uczniowie muszą współpracować w zespole, a dzięki rywalizacji pomiędzy zespołami symulacja jest wciągająca i ciekawa.