Zakończenie nauki

W piątek 28.04.2023 roku nadszedł czas rozstania. Nie pierwszy i nie ostatni życiu klas kończących szkołę. Teraz zabierzecie ze sobą cały bagaż doświadczeń, wspomnień i wyruszycie w dalszą drogę. Mamy nadzieję, że czas spędzony w Zespole Szkół Nr 1 zapamiętacie miło i często będziecie do niego wracać wspomnieniami.

Żegnając się, życzymy Wam pomyślności, sukcesów i szczęścia na egzaminach – połamania piór i dużo wiary we własne siły, a także powodzenia w dorosłym życiu!

I pamiętajcie…. Przeszłości nie da się zmienić! Ale przyszłość… jest pełna nieskończonych możliwości!!!

W uroczystości uczestniczyli również zaproszeni goście i partnerzy Skłodowskiej.

Pani Joanna Neugebauer – Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu Starostwa Powiatowego

Pani Anna Dworzycka – Dziekan Akademii Nauk Stosowanych Wrocławiu

Pan dr Bartosz Chorkowy – Dziekan Wydziału Ekonomicznego Uniwersytet Opolski